Nodal Point - Krzysztof Siwa tel 508 484 911
info@nodalpoint.pl

Napisz Wiadomość

  Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowycch zawartych formularzu firmie Nodal Pont, jedynie w celu przygotowania oferty oraz odpowiedzi na zadane pytanie.

  Kontakt

  Nodal Point – Krzysztof Siwa
  58-410 Marciszów,
  Ciechanowice 28/2
  Poland

  NIP: 897-152-83-40

  tel: +48 508 484 911
  Email: krzysztofsiwa@gmail.com

  Social Media

  This is Atelier

  An E-commerce theme like no other

  KANION TODRA GORGE Czytaj Dalej

  Systemy zamówień ONLINE dla Restauracji

  Jeżeli Twoja Restauracja dostarcza dania do klienta, jest to produkt dla Ciebie. Nasz system zamówień Online jest intuicyjny i maksymalnie uproszczony dla klienta. Biorąc pod uwagę wysokie prowizje portali oferujących zamawianie online, z pewnością warto wdrożyć takie rozwiązanie we własną stronę internetową. Jeśli takiej nie posiadasz, przygotujemy ją dla Ciebie.

  Co Nas wyróżnia

  Płatności bezpośrednie. Jako bramkę płatności online za zamówienia wdrażamy Przelewy24. To najpopularniejsza i prosta w obłudze metoda płatności natychmiastowych. Własciciel Restauracji decyduje kiedy otrzyma pieniadze za zamówienia opłacone online, może to być na koniec każdego dnia, tygodniowo, czy po osiągnięciu ustalonego progu np 1000 zł.

  Adres do dostawy. Do wyliczania stawki za dostawę, stosujemy API Map Google, pozawala to na dokładne wyliczenie odległości od Restauracji oraz skonfigurowanie bardziej rozbudowanych systemów dostaw, powiazanych z odległością i wysokością zamówienia. Zobacz przykład.
  Wyliczanie stawek za dostawę jest o wiele dokładniejsze niż najczęściej stosowane obliczanie po kodach pocztowych. Ich obszary potafią być bardzo rozległe i często ich wpisywanie przez uzytkowników jest błędne.

  Uproszczone do maximum zamawianie. Zamawiajacy podaje swoje imię, ulicę, email,  telefon, oraz ewentualne uwagi.

  Jak zacząć

  Po kontakcie z nami, ustalamy czy Restauracja dysponuje domeną (adresem internetowym). Sami zapewniamy serwer na którym działał bedzie sklep. Następnie wdrażamy do sklepu internetowego menu Restauracji, omawiamy ogólny wyglad strony internetowej, dodatkowe zakładki (galeria, opinie, inne informacje, kontakt). Wykonujemy również sesje fotograficzne potraw, jest to opcja dodatkowo płatna ale niekonieczna do uruchomienia sklepu. Zobacz przykładowe zdjęcia

  Konfiguracja systemu zamówień

  Instalujemy bezposrednie płatności (do tego potrzebna jest rejestarcja na stronie przelewy24.pl), ustalamy godziny działania systemu zamówień, wysokość minimalnego zamówienia, stawki za dostawę do klienta oraz obszar dla dostaw. Uruchamiamy sklep.

  Przyblizony czas realizacji to około 2 tygodnie.

  Koszt realizacji

  Wdrożenie sklepu internetowego wraz z nową stroną realizujemy bezpłatnie. Rozliczamy się prowizyjnie w cyklu miesięcznym. Prowizja wynosi 3 % od uzyskanego obrotu.

  Dodatkowe działania

  Na życzenie klienta połączymy system zamówień z profilem Restauracji na Facebook. (bezpłatnie)

  Przygotujemy ulotki wraz z omówionym kuponem rabatowym, który wdrożymy w system zamawiań online. (po kosztach bez naszej prowizji). Skład ulotek i wydruk 5000 sztuk to około 500 zł netto.

  Powiadamianie o zamówieniach

  Powiadomienie o przychodzącym zamówieniu odbywa się natychmiastowo poprzez instalowaną przez nas aplikację. Aplikacja może być zainnstalowana na każdym urządzeniu z systemem Android bądź IOS. Aplikację można skonfigurować tak, że będzie powiadamiać wybranym sygnałem dźwiękowym, dopóki zamówienie nie zostanie potwierdzone.

   

  Nasze Realizacje

  Newsletter sign up