O NasOkolicaCennikGalleriaKontakt
 

ZAPRASZAMY NA BAL SYLWESTROWY:
HOTEL*** CAMELOT    (pobierz menu)
RESTAURACJA GRAAL  (pobierz menu)

 

>> MENU RESTAURACJI <<

 
 

 

Hotel Camelot *** otwarty w 2013 roku położony jest w sercu Parku Szwedzkiego, 100 m. od pijalni wód i hali spacerowej uzdrowiskowego miasta Szczawno- Zdrój. Hotel Camelot i Bukowy Dworek tworzą jeden kompleks oferujący  gościom usługi i komfort w atmosferze tradycyjnej gościnności.  Do dyspozycji oddajemy 90  miejsc noclegowych  w  eleganckich  pokojach 1, 2 i 3 osobowych . Wyjątkowy wystrój, starannie urządzone i ciepłe wnętrza zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów i stwarzają idealne warunki do wypoczynku.Widok z okien pozwala na podziwianie piękna  krajobrazu Szczawna Zdroju. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, telefon, TV-sat , sejf oraz bezpłatny internet.
W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni regionalnej, polskiej i międzynarodowej a w lobby barze wyśmienite trunki. Do dyspozycji Gości oddajemy również  4 klimatyzowane sale wielofunkcyjne wyposażone w sprzęt multimedialny w których organizujemy różnego rodzaju przyjęcia (chrzciny, komunie, wesela, stypy, imprezy okolicznościowe, bankiety) jak również szkolenia, konferencje oraz iwenty.

W Hotelu Camelot znajduje się winda ułatwiająca poruszanie się osobom niepełnosprawnym po obiekcie. Do dyspozycji Gości oddajemy bezpłatny parking hotelowy na 70 miejsc parkingowych

Dla osób zainteresowanych aktywną formą wypoczynku polecamy Fitness Zdrój, znajdujący się 50 m od naszego kompleksu, który posiada w swojej ofercie siłownię, fitness, saunę (fińską, parową, infrared), masaże, drenaż limfatyczny.  

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013


Copyright © 2008 - Wszelkie prawa zastrzeżon
Hotel Camelot Szczawno - Zdrój; Wałbrzych
Restauracja Szczawno Zdrój - Wałbrzych Graal
l RESTAURACJA SZCZAWNO ZDRÓJ WAŁBRZYCH IMPREZY CARETING KATERING WESELA ŚLUBY IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE STYPY. Restauracja Szczawno Zdrój imprezy wałbrzych okolicznościoweSzczawno Zdrój Wałbrzych restauracja imprezy